Royal Hold'em Poker.


Royal Hold'em poker, to stosunkowo nowa i nie wszystkim znana odmiana pokera - a szkoda, ponieważ jest nie mniej fascynująca niż te pozostałe, najpopularniejsze! Nazwa szybko nasuwa skojarzenie z Texas Hold'em i nie jest ono błędne - Royal Hold'em można by spokojnie uznać za odmianę nie tylko pokera, ale konkretnie pokera Texas Hold'em. Czym zatem różni się on od pierwowzoru? Podstawową, szybko rzucającą się w oczy różnicą jest zupełnie inna talia - w Royal Hold'em gra się bowiem przy pomocy talii nieco zmodyfikowanej, to znaczy pozbawionej dziewiątek.


Liczba kart od dziesiątek do asów to idealna ilość, która wystarcza dla wszystkich graczy, którym rozdaje się po dwie karty, pięć kart jest wspólnych oraz trzy tak zwane "spalone". Jeśli gra maksymalna ilość graczy, która w tejże odmianie wynosi sześć osób, a to zdarza się praktycznie zawsze, to nie pozostaje żadna karta. Dlatego właśnie Royal Hold'em to odmiana idealna dla tych, których strategią jest analizowanie kart przeciwników oraz próbowanie na tej podstawie zwyciężyć - w momencie, kiedy widzimy większość kart oraz w jakimś stopniu jesteśmy w stanie przewidzieć pozostałe karty możemy spokojnie po jakimś czasie dopracować sobie tę technikę do perfekcji.

Royal Hold'em pojawia się w coraz większej ilości kasyn, ponieważ jego zasady są analogiczne do Texas Hold'em, więc nie trzeba uczyć się żadnych reguł na nowo, a pozwala on na ciekawe, lubiane przez zdecydowaną większość hazardzistów oraz zwyczajnych graczy, urozmaicenie. Jednym słowem - naprawdę warto spróbować!
Reklama


Copyright 2006 © www.all4sport.pl