Strategie gry w Seven Card Stud Poker.


Podstawowa i główna strategia gry w pokera Seven Card Stud jest niezwykle prosta, a zarazem skuteczna. Jak to się dzieje? Zaraz po krótce przedstawimy przebieg gry według tej strategii. Co najważniejsze - do stosowania tej zasady trzeba mieć naprawdę dobrą pamięć i zdolność szybkiego zapamiętywania (w kasynach tradycyjnych, gdzie nie ma możliwości zapisywania pewnych rzeczy na kartce). Przed monitorem w kasynie internetowym koniecznie trzeba uzbroić się w kartkę i długopis, oraz szybko notować karty innych graczy, a tym samym to, czego my już na pewno nie dostaniemy.


Podczas gry podstawowymi zasadami i podpowiedziami są trzy punkty. Pierwszy mówi o tym, by pamiętać odkryte karty, ponieważ podpowiada to dość znacznie, jaki układ może stworzyć gracz - oponent. Drugą zasadą jest też przymus podbijania, jeśli pierwsze cztery karty są mocne, na przykład, gdy są to cztery karty do koloru itp. Agresywne podbijanie stawki może doprowadzić do tego, że inny gracz, z rzekomo mocniejszym układem spasuje, a my i tak zgarniemy większa pulę. Kolejną zasadą jest to, by nie sprawdzać przeciwnika, chyba że chodzi o stworzenie jakiejś zasadzki.
Takie same zasady są skonkretyzowane i spisane jeśli chodzi o sam początek gry - dostępna jest cała lista pierwszych trzech kart, z którymi warto zaczynać grę, a z którymi należy od razu pasować. To jednak większość z grających jest w stanie wydedukować samemu.
Reklama


Copyright 2006 © www.all4sport.pl