Porady dla obstawiających zakłady sportowe online.


Ciężko jest grać by wygrać nie ryzykując. Gdyby każdy zawsze odnosił zwycięstwo to czy hazard, typowanie wyników gra w kasynach dostarczała by tyle emocji?
Nigdy nie ma tak zwanych "pewniaków", i trzeba się bezwzględnie z tym liczyć. Często nawet najlepsi zawodnicy, zespoły mogą przegrać już z góry przez wszystkich przesądzony mecz na ich korzyść.
Trzeba podczas obstawiania pamiętać o wielu czynnikach na które nie mamy żadnego wpływu, zawsze nasz pewniak może przegrać z najsłabszym przeciwnikiem. Jak również ważne jest to, że lepiej uczyć się na błędach innych i korzystać z ich ran i doświadczenia. Musisz sobie zdawać sprawę, że nie zawsze uda ci się uchronić przed błędami, ale z czasem nauczysz się pewnych zasad, a mam nadzieje, że poniższy poradnik pomoże Ci zrozumieć pewne zasady typowania i da większa radość z obstawiania zakładów sportowych.

Chcesz by radość była większa zacznij obstawiać u bukmacherów sportowych online gdzie możesz na obstawieniu danego spotkania ugrać znacznie więcej niż idąc do bukmachera tuż obok twojego domu i skreślać wygrane, przegrane remisy w skomplikowanych systemach.


Celem tego poradnika jest pokazanie Ci jak możesz grac by zwiększyć swoje szanse na wygraną. Nie sprawi on cudu, że najsłabsza drużyna na która postawisz zdobędzie mistrzostwo. Bo takie podejście nie różni się niczym od puszczenia kupnu na losowanie kilku liczb, gdzie szansa na wygrana jest bardzo nikła.

Podczas typowania staraj się nie obstawiać na jednym kuponie wielu zakładów. Staraj się obstawiać od dwóch do sześciu spotkań. Jest to co prawda nawyk jaki sam musi sobie wyrobić indywidualnie. Głownie chodzi o to by na jednym kuponie nie znalazło się zbyt wiele spotkań o dużym ryzyku przegranej.
Jak zwykle istnieje druga strona medalu, a mianowicie staraj się nie obstawiać na wielu kuponach identycznych zakładów, tym bardziej gdy nie są one pewne.

Musisz wiedzieć, że w momencie gdy wygrasz większą kwotę zazwyczaj zaczniesz grać większymi kwotami. Emocje w takich chwilach biorą górę i zazwyczaj się przegrywa. Pojawia się wówczas pierwsza, a zarazem najgorsza z możliwych myśli, czyli stwierdza się: "jutro się odegram", odrzuć to!
Szanuj pieniądze, które wygrywasz, jak również miej na uwadze to, że zawsze można przegrać. Zatem nie zakładaj się o niepewne spotkania, inwestując w te zakłady znaczne kwoty, bo nie zawsze da się wszystko przewidzieć.

Jak w każdej dziedzinie praktyka czyni mistrza. Graj często i nie przejmuj się tym, ze na początku możesz przegrać, po prostu graj i czytaj, by każdy zakład był jak najbardziej przez ciebie przemyślany i świadomy. Jest wiele serwisów w internecie gdzie możesz znaleźć informacje o przewidywanych wynikach, zamieszczona przez osoby co znacznie dłużej interesują się typowaniem od ciebie.

Musisz pamiętać, że typowanie jest swego rodzaju hobby, rozrywką, które należy pielęgnować, rozwijać swoja wiedzę, krótko mówiąc poświęcać mu uwagę. By mieć rozeznanie w aktualnym stanie interesującej nas drużyny i kondycji poszczególnych jej zawodników, bądź interesujących nas zawodników innych dyscyplin sportowych niż sporty drużynowe.
Musisz pamiętać by na bieżąco analizować tabele wyników i przebiegi spotkań, jak również wiedzieć jak najwięcej o głównych zawodnikach w dniu interesującego Cie spotkania. Jest to dość istotne by wytypować dobrze, wygrać i ta wygrana poza sama przyjemnością obejrzenia zmagań sportowców dała jeszcze więcej emocji.

ABC podstaw obstawiania | ABC zakładanie konta | ABC gry

Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl