Podstawowe informacje jak grać i obstawiać.


Po tym jak założyłeś konto i jest ono aktywne nie ma nic innego do zrobienia jak zacząć obstawiać i grać.
Na stronie bukmachera u którego masz konto teraz zawsze gdy na nią wejdziesz przywita Cie strona w wybranym przez ciebie języku wypełniona oferta zakładów na jakie możesz obstawiać. Codziennie są setki możliwości zawarcia zakładu na spotkania w najróżniejszych dyscyplinach sportowych z różnych zakątków świata.

By obstawić wystarczy wejść w interesującą cie dyscyplinę sportowa i tam już szczegółowo wybrać mecz, czy rywalizacje na którą chcesz obstawić.

Tabele ze spotkaniami zazwyczaj składają się z następujących danych (posłużmy się piłką nożną):
-czas zamknięcia, data i godzina do kiedy można zawrzeć dany zakład
-zdarzenie, a mianowicie opis kto z kim gra
-rodzaj spotkania, jakiej rangi jest to mecz (Ekstraklasa, Pierwsza liga, Puchary itd.)
-przyjęte przez bukmachera wartości kursów na dane spotkanie:
  -1: kurs na zwycięstwo drużyny pierwszej wymienionej w tabel zdarzenia
  -X: kurs padnięcia remisu w danym spotkaniu
  -2: kurs na wygrana drużyny drugiej


By móc obstawiać należy najpierw jednak zasilić nasze konto gracza. Informacje o tym jak to dokładnie można zrobić znajdują się na naszym koncie gracza i widoczne są po zalogowaniu.

Zasilić konto można poprze przelew, bądź dzięki karcie kredytowej przelewem internetowym
Zasilenie konta gracza przelewem online ma ta duża zaletę, że trwa tylko chwile i po kilku minutach gdy pieniądze zostaną przelana na nasze konto gracza możemy już obstawiać.

Skoro już wiemy jak zasilić nasze konto gracza najwyższa pora by wiedzieć jak z niego wypłacać uzbierane podczas wygranych pieniądze. Wypłata jest tak samo prosta jak i wpłata środków na konto. Dostęp do swoich pieniędzy masz przez cała dobę i po zalogowaniu możesz w każdej chwili wejść w WYPŁATY i przelać swoje pieniądze na wybrany przez ciebie własny rachunek bankowy po wypełnieniu wszystkich wymaganych pul formularza, by przelew został poprawnie zrealizowany.

Nasuwa się pewnie teraz dość nurtujące pytanie czy wpłacane, wygrywane środki pieniężne są bezpieczne.
Odpowiedz jest bardzo prosta TAK. Wszyscy proponowani na naszej stronie informacyjnej bukmacherzy internetowi bardzo dbają o to by wszystkie tranzakcie były bezpieczne, przebiegały jak najbardziej sprawnie. Promowanie na tej stronie bukmacherzy internetowi o każdego klienta dbają tak samo, a mianowicie świadczą najwyższe usługi za każdym razem. Nikomu nie zależny na tym by psuć sobie wypracowana reputacje przez jakiekolwiek zaniedbanie z własnej strony. Zatem jeszcze raz wspomnę, że przelane na konto gracza są bezpieczne i tak jak i Tobie bukmacherów zależy na tym by tak było i tak jest.

ABC podstaw obstawiania | ABC zakładanie konta | ABC gry

Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl