Zakładanie własnego konta u bukmachera online.


Skoro już poznałeś różnice jakie są pomiędzy obstawianiem u bukmacherów w tradycyjny sposób, a obstawianiem przez internet, nadszedł czas byś dowiedział się jak wygląda zakładanie własnego konta gracza.

U każdego bukmachera online proces zakładanie konta gracza wygląda niemalże identycznie. Ważne jest to, że założenie konta nie zmusza Cie do tego, że musisz obstawiać, grać. Założenie konta gracza jest całkowicie darmowe i to od Ciebie zależy czy będziesz z niego korzystał, czy nie.

By założyć własne konto gracza i cieszyć się z przyjemności obstawiania online, wystarczy wejść na stronę bukmachera online jakiego oferta jesteś zainteresowany.
Możesz zrobić to teraz klikając w jeden z banerów znajdujących się na stronie, lub w jeden z poniższego linka:


Otworzy się wówczas strona przeglądarki a w niej strona główną wybranego przez ciebie bukmachera. Jeśli strona nie jest w języku polskim, to możesz kliknąć w jedna z flag symbolizująca język rodzimy, lub czasem wybrać odpowiedni język z rozwijanego menu. Po automatycznym przejściu na stronę w wybranym przez ciebie języku musisz odszukać zakładki Otwórz konto/Rejestruj/Załóż konto. Miejsce i nazwa wybranej zakładki u różnych bukmacherów może być w trochę innym miejscu i inaczej się nazywać, ale zazwyczaj nie ma problemów z odnalezieniem jej, gdyż umieszczenie jest bardzo intuicyjne i dobrze widoczne.
Otworzy się wówczas strona z formularzem który należy wypełnić wprowadzając wszystkie niezbędne dane jakie wymaga bukmacher. Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracji zazwyczaj otrzymasz email na podany w zgłoszeniu celem weryfikacji, czy jesteś pewien, że chcesz założyć konto gracza. By konto było aktywne wystarczy, że zastosujesz się do instrukcji jakie są w danym liście i już możesz korzystać z konta gracza w pełnym jego zakresie. Od tej chwili możesz obstawiać i cieszyć się z wygranych.

ABC podstaw obstawiania | ABC zakładanie konta | ABC gry

Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl