System gry w oparciu o metodę 1-3-2-6.


Przedstawiony system 1-3-2-6 jest również nazywany systemem rosnącej progresji i jest oparty na założeniu, że możesz wygrać cztery razy z rzędu, za to w drugim okresie obstawiania szanse na wygrana bukmachera znacznie rosną. . System rosnącej progresji działa bardzo dobrze w krótkim okresie czasu.
Zaleta tego systemu obstawiania (1-3-2-6) jest to, że ryzykuje się tylko dwie jednostki obstawiania dla szansy wygrania dziesięciu jednostek i koszty jakie ponosimy są bardzo znikome, za to wygrane znacznie większe.


W praktyce powinno to wyglądać mniej więcej tak jak to zilustruje poniższy przykład.
Pierwszy zakład daje Ci jedną jednostkę, a w momencie wygranej otrzymujesz kolejna, a stawiając kolejny raz masz trzy jednostki. Przy wygranej inwestujesz dwie jednostki. W momencie kolejnej wygranej inwestujesz w kolejny zakład dwie jednostki. Gdy wygrasz w sytuacja jest podobna, w ostatniej rundzie grasz za dwie jednostki. Łączna wygrana, przy inwestycji 2j to 10j.
Jest to dość bezpieczny sposób obstawiania, bo niewiele można stracić w ostatecznym rozrachunku obstawiania. Dlatego jak chcesz spróbować gry stosując w miarę bezpieczny system obstawiania zakładów bukmacherskich to rosnąca progresja lub 1-3-2-6 jest idealnym sposobem jaki możesz zastosować do obstawiania meczy i innych wydarzeń sportowych.
Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl