System obstawiania zakładów sportowych AKO.


System obstawiania w zakładach sportowych, nazywany przez wielu AKO, to najpopularniejszy system obstawiania i od niego swoja przygodę z zakładam sportowymi rozpoczyna prawie każdy, kto chce spróbować swojego szczęścia jako typer wyników sportowych. Polega on na wybraniu danych spotkań sportowych jakie są obecnie dostępne w ofercie bukmachera. Zakłady zawieramy na jednym kuponie, co powoduje wedle zasad przyjętych przez bukmacherów, kumulację kursów ze wszystkich obstawionych spotkań piłkarskich.
System AKO, jest to akumulacja kursów z poszczególnych zakładów jakie są na kuponie. Przez akumulację kursów rozumiemy przemnożenie przez siebie tych kursów i oczywiście wartości wniesionego zakładu.

System tego typu obstawiania głownie jest używany przez osoby co obstawianie w zakładach bukmacherskich traktują jako zabawę. W tym systemie za mała postawioną stawkę można sporo wygrać. Zwycięski kupon daje nam możliwość wysokiej wygranej.


Istotną sprawą i ważną do zapamiętania jest to, że poszczególni bukmacherzy ustalają dopuszczalna maksymalną ilość zdarzeń na jakie można obstawiać w oparciu o jeden kupon.

Trzeba pamiętać, mieć to cały czas na uwadze, że nie jest to pewny sposób na wygraną. Jeden błędnie wytypowany przez nas wynik sprawia, że nasz kupon jest nic niewarty, a to że pozostałe zdarzenia zostały wytypowane poprawnie, nic nie zmienia w tym.

Ze względu, że dla początkujących jest to bardzo kusząca propozycja obstawiania, a głównie kusi ich możliwość szybkiego wzbogacenia się trzeba uważać. By ten system obstawienia miał naprawdę wymierne skutki w jego stosowaniu należy mieć dość sporą wiedzę i umieć dobrze kalkulować aby ten jeden zakład jaki będzie błędnie wytypowany nie przekreślił szans na zysk. W tym modelu obstawiania, należy zachować umiar, bo to on może być poza wiedza i dobrym przeczuciem kluczem do sukcesu.

Proponujemy dla mniej doświadczonych graczy obstawianie na jednym kuponie spotkań dwóch, czy trzech spotkań których jesteśmy absolutnie pewni, że właśnie tak one się zakończą.
Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl