Zakłady sportowe, obstawianie w systemie progresji.


Progresja ten typ systemu obstawiania w zakładach bukmacherskich polega głównie na typowaniu wybranego rezultatu meczu, najczęściej remisu i podwajaniu stawki zakładu w momencie złego typu, aż do chwili kiedy typowana przez Ciebie drużyna osiągnie obstawiany przez ciebie wynik i tym samym twój kupon wygra. W chwili zwycięskiego typu zainwestowane środki się zwrócą powiększone o dany zarobek. System ten stosowany jest często w dyscyplinach sportowych takich jak piłka nożna i hokej, ma w nich najlepsze rezultaty.

Polega ona na tym, że wybieramy jedną drużynę i podwajamy stawki do momentu jak drużyna zremisuje w kolejnych spotkaniach. Wynika z tego, że przy wyborze drużyny do obstawiania w systemie progresji należy kierować się procentowym udziałem remisów ustalonych na podstawie spotkań rozegranych w poprzednich sezonach, jak również w spotkaniach sezonu obecnego. Prawdopodobieństwo wystąpienia remisu podczas gry takiej drużyny zwiększa się z każdym spotkaniem.
Innym sposobem jest także obstawianie na remis drużyny, która od kilku spotkań kończy remisem swoje spotkania.


Ta metoda gry w zakładach bukmacherskich, co należy zaznaczyć jest dla osób cierpliwych, jak również tych co liczą się z tym, że będą musiały przeznaczyć większą kwotę na grę. Wiąże się to także z tym, że musisz obserwować (najlepiej) wszystkie spotkania twojej drużyny.

Klasyczna progresja, a mianowicie obstawianie remisów jest prosta jak łatwo wywnioskować z powyższego opisu, obstawiamy do momentu, aż nasz zakład wygra sukcesywnie zwiększając stawkę.

Istnieje także inny model systemu progresji, nazywany progresją w której dąży się do stałego zysku.
Podczas stosowania tego rodzaju progresji nie ustalamy stawki początkowej lecz zyski jakie chcemy osiągnąć na każdym poziomie obstawiania.
Progresję na stały zysk opisuje prosty wzór:
stawka = ( suma stawek z poprzednich poziomów obstawiania + zakładany zysk ) / ( kurs - 1 )

Wzór ten stosuje się do wszystkich poziomów progresji.
Ten system ma dość istotną zaletę, przez co wielu typerów bardzo go sobie ceni, a mianowicie stawki za które obstawiamy wolniej rosną i zwiększa się także możliwość obstawienie różnych poziomów progresji przy niewielkim wkładzie własnym.
Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl