Klasyczny rodzaj zakładów sportowych.


Klasyczny rodzaj typowania, jest to najbardziej popularny rodzaj obstawiania zakładów bukmacherskich i to właśnie ten typ obstawiania jest dostępny w każdym serwisie bukmacherskim i u każdego bukmachera. Jest to dobrze znany system obstawiania dla "starych wyjadaczy" , co nieraz obstawiali za pomocą tradycyjnych metod, czyli nie przez internet, korzystając głównie z usług punktów bukmacherskich, często nazywanych przez różne osoby bukmacherami naziemnymi.

Klasyczny model typowania, dla osób, które dopiero zamierzają zacząć swoja przygodę z obstawianiem, typowaniem wyników sportowych, jest raczej zrozumiały i nawet dość banalny w porównaniu do systemu handicap. A oto kilka wskazówek dotyczących oznaczeń jakie stosowane są w typowaniu systemem klasycznym:

1 - oznacza wytypowanie przez Ciebie wygranej. Drużyny lub zawodnika, który znajduje się na pierwszym miejscu Twojego losu. Należy pamiętać, ze w momencie gdy mamy do czynienia z grami zespołowymi na pierwszym miejscu naszego kuponu do obstawiania jest to zazwyczaj gospodarz spotkania.

X - oznacza wytypowanie, w obstawianym przez Ciebie spotkaniu remisu.


2 - oznacza typ na drużynę lub zawodnika, który znajduje się na drugim miejscu kuponu do obstawiania. jak to ma miejsce w grach zespołowych jest to ty na drużynę gości danego spotkania.

X2 - typ, który oznacza na Twoim losie remis lub wygrana drużyny gości w obstawianym spotkaniu.

12 - oznacza wytypowanie przegranej, lub wygranej drużyny gospodarzy danego spotkania. należy pamiętać, że w przypadku remisu, Twój typ przegrywa.

Jak widać jest to rodzaj zakładu, w którym typujemy wygrana, przegraną lub remis w danym spotkaniu piłkarskim. Niema tu żadnych zawiłych łączeń typów, a także samo obstawianie nie jest czymś skomplikowanym.
Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl