Zakłady sportowe - typowanie metoda Under/Over.


Rodzaj zakładów sportowych zwany under/over jest ciekawym rodzajem gry jaki proponują bukmacherzy. Ten rodzaj zakładów sportowych, jak prawie każdy ma swoich zwolenników jak i przeciwników, ale co by o nim nie powiedzieć jest ciekawa alternatywa dla zakładów klasycznych jak i też zakładów systemowych.
Ogólnie rzecz ujmując zakłady under/over odnoszą się do goli, punktów, rzutów rożnych, fauli i tym podobnych sytuacji na boisku jakie miały miejsce przez całe spotkanie sportowe.


Under 2,5

Jak już zostało to zasygnalizowane wcześniej jest to dość ciekawy rodzaj obstawiania w zakładach sportowych u bukmacherów. Ma on jak każdy bardziej nowatorski system swoich zwolenników jak i przeciwników, gdyż jest ona bardziej loteryjny niż pozostałe wymienione w tym dział systemy obstawiania, jak również dostępne u bukmacherów.
Obstawienie w systemie Under 2,5(poniżej 2,5) oznacza naszą deklarację wyniku, w danym spotkaniu, nie większa niż dwie i pól bramki. Jeżeli w danym meczu wynik będzie inny,a mianowicie przekroczy średnia bramek na spotkanie 2,5 wówczas kupon przez nas posiadany nie ma większej wartości i jak to się zdarza w grach hazardowych przegraliśmy.

Over 2,5

Jest to odwrotność wyżej wymienionego rodzaju systemu typowania w zakładach bykmacherskich. Mówiąc krótko, oznacza, ze typujemy wynik danego spotkania skończy się rezultatem bramkowym większym od 2,5 bramki. Przy tym rodzaju typowania każda suma bramek jakie padły w obstawianym przez nas spotkaniu większa od 2 wygrywa.
Reklama

Copyright 2006 © www.all4sport.pl